بزرگ کردن دائمی لب بدون عمل جراحی

صفحه اصلی » مقالات » بزرگ کردن دائمی لب بدون عمل جراحی

بزرگ کردن لب که معمولا آن را با اسم بر جسته کردن لب نیز می‌شناسند، در واقع یک نوع عمل زیبایی به شمار می‌رود که در صورت انجام آن، لب‌های بزرگ‌تر و برجسته‌تری نصیب شما می‌شود که می‌تواند بر روی زیبایی شما، تاثیرات فوق العاده‌ای بگذارد.

امروزه اکثریت سعی می‌کنند تا برای حجیم کردن لب خودشان، از تزریق ژل استفاده کنند. ولی باید به شما بگوییم که در کنار این دسته روش‌ها، یکسری روش‌های طبیعی و بسیار آسان نیز وجود دارد که با انجام آنها می‌تواند لب‌های خودتان را برجسته کنید.

بزرگ کردن دائمی لب بدون عمل جراحی

بزرگ کردن لب که معمولا آن را با اسم بر جسته کردن لب نیز می‌شناسند، در واقع یک نوع عمل زیبایی به شمار می‌رود که در صورت انجام آن، لب‌های بزرگ‌تر و برجسته‌تری نصیب شما می‌شود که می‌تواند بر روی زیبایی شما، تاثیرات فوق العاده‌ای بگذارد.

امروزه اکثریت سعی می‌کنند تا برای حجیم کردن لب خودشان، از تزریق ژل استفاده کنند. ولی باید به شما بگوییم که در کنار این دسته روش‌ها، یکسری روش‌های طبیعی و بسیار آسان نیز وجود دارد که با انجام آنها می‌تواند لب‌های خودتان را برجسته کنید.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا روش‌های مختلف بزرگ کردن طبیعی لب را به شما معرفی کنیم.

۴ روش طبیعی برای برجسته کردن لب در خانه

اگر شما قصد بر جسته کردن لب خودتان دارید، پیشنهاد می‌کنیم که قبل از انجام مراحل دیگری به مانند تزریق ژل، ابتدا این ۴ روش طبیعی را تست کنید. در واقع باید بدانید که مراحل بزرگ کردن لب به آن اندازه ای که درباره آن صحبت می‌شود سخت نیست و با انجام یکسری کارهای ساده و طبیعی، می‌تواند لب‌های خودتان را برجسته کنید.

در ادامه این ۴ روش را به شما توضیح می‌دهیم:

 

۱٫ روغن نعنا حجم دهنده طبیعی لب (برجسته کردن لب با روغن نعنا)

روغن نعنا حجم دهنده طبیعی لب

اولین روش که از آن به عنوان بهترین روش نیز اسم می‌برند، استفاده از روغن نعناست. روغن نعنا با دارا بودن ویژگی‌های زیادی که دارد، می‌تواند پوست شما را تسکین دهد و البته که باعث حجیم کردن لب‌های شما نیز می‌شود.

چون استفاده از روغن نعنا باعث می‌شود تا خون در منطقه لب شما گردش پیدا کند و همین گردش خون می‌تواند در نهایت باعث تورم در بخش لب صورت شما شود. شما برای استفاده از روغن نعنا، فقط کافی است که مقداری از آن را بر روی لب‌های خودتان بمالید!

در بعضی از مواقع ممکن است که بعد از استفاده از روغن نعنا، ممکن است لب‌های شما گلگون شود که بعضی از فکر می‌کنند که حساسیت دارند؛ اصلا نگران نباشید! این روغن طبیعی است و هیچ آسیبی به لب‌های شما وارد نمی‌کند.

جهت خرید روغن نعنا کلیک کنید.

 

۲٫ حجیم کردن لب با عسل طبیعی

عسل طبیعی نیز یکی دیگر از روش‌های بزرگ کردن طبیعی لب است که بعد از روغن نعنا، می‌تواند بهترین روش باشد. عسل می‌تواند لب‌های شما را به رنگ صورتی در بیاورد و همچنین لبی براق و نرم را تحویل شما دهد.

برای استفاده از این روش فقط کافی است که یک قطره عسل طبیعی را بر روی لب خودتان بریزید و آن را پخش کنید.

 

۳٫ بر جسته کردن لب با روغن دارچین

روغن دارچین نیز به مانند روغن نعنا، باعث گردش خون در منطقه لب می‌شود که در نتیجه باعث حجیم شدن لب‌های شما می‌شود. برای استفاده از روغن دارچین برای بزرگ کردن لب، کافی است که دو الی سه قطره از آن را با بالم لب ترکیب کرده و سپس بر روی لب‌های خودتان ریخته و آن را بر روی لب‌های خودتان پخش کنید.

جهت خرید روغن دارچین کلیک کنید.

 

۴٫ برجسته کردن لب با اسکراب روغن نارگیل و شکر

برجسته کردن لب با اسکراب روغن نارگیل و شکر

اسکراب روغن نارگیل و شکر یکی از بهترین روش‌ها برای بزرگ کردن لب به شمار می‌رود؛ چون می‌تواند لب‌های شما را لایه برداری کرده که همین لایه برداری در نهایت می‌تواند باعث گردش و جریان خون در منطقه لب‌های شما شود.

وقتی که این اتفاق بیفتد، در نتیجه لب‌های شما به رنگ صورتی تبدیل می‌شود و همچنین حجم قابل توجهی هم می‌گیرند.

برای استفاده از این روش، کافی است که یک قاشق غذاخوری شکر را با یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل مخلوط کرده و محلول به دست آمده را بر روی لب‌های خودتان ماساژ دهید. البته این کار را باید به مدت یک الی دو هفته و هر روز انجام دهید تا تاثیر فوق العاده آن را مشاهده کنید.

جهت خرید روغن نارگیل کلیک کنید.

 

مزایای برجسته کردن لب

قطعا هر کسی که اقدام به بزرگ کردن لب می‌کند، حتما یکسری مشکلاتی را در همان ناحیه دارد که می‌خواهد با انجام مراحل برجسته کردن لب، این مشکل را برطرف کند. برای مثال قطعا با بالا رفتن سن، برخی از اعضای بدن دچار افتادگی می‌شوند که لب‌ها نیز یکی از همین بخش‌هاست. ولی شما در صورت استفاده از این مراحل، می‌توانید در واقع لب‌های خودتان را جوانسازی کنید و آن را از حالت افتادگی، خارج کنید.

البته این فقط یکی از مزایای بر جسته کردن لب بود که در ادامه این بخش نیز قصد داریم تا مزایا بیشتری را به شما معرفی کنیم:

  •       جوانسازی لب
  •       از بین بردن حالت افتادگی
  •       برجسته کردن لب‌های نازک
  •       ایجاد تناسب با بقیه اجزا صورت
  •       جوانسازی چهره
  •       عمل سرپایی و بدون بیهوشی است
  •       اثرات این مراحل به صورت دائمی و موقت (بستگی به روش اجرا) بر روی لب‌های شما وجود دارد.

 

جمع بندی

معمولا اکثریت سعی می‌کنند تا برای بر جسته کردن لب خودشان از روش تزریق ژل استفاده کنند؛ ولی اگر یک جستجو در اینترنت کنید ، قطعا متوجه می‌شوید که این روش می‌تواند برای یکسری از افراد، عوارض خاصی داشته باشد. برای همین پیشنهاد می‌شود که در مرحله اول، از روش‌های بزرگ کردن طبیعی لب استفاده کنید.

در این مقاله، ما ۴ نمونه از مهم‌ترین روش‌هایی که با استفاده از آنها می‌توانید لب‌های خودتان را به صورت طبیعی برجسته کنید را معرفی کردیم. اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، می‌توانید از قسمت کامنت‌ها از ما بپرسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.