روغن طلا و ده مزیت استفاده از آن

روغن طلا و استفاده از آن برای مراقبت از پوست امروزه محبوب شده است.

با این حال، استفاده از طلا در محصولات مراقبت از پوست برای درمان های مختلف پوست به خوبی شناخته شده است و از زمان های اولیه ژاپنی ها، رومی ها و مصریان استفاده شده است.این روغن جزء روغن های کمیاب و خاص می باشد اجازه دهيد به ۱۰ مزيت برتر طلا براي مراقبت از پوست بپردازیم.

مزایای روغن طلا برای مراقبت از پوست

  1. چروک ها، خطوط ، نقاط را می تواند کاهش یابد :

برای داشتن یک پوست روشن، بدون چروک و لکه ها، تمایل نهایی هر زن است. روغن طلا می تواند سلول های پایه ای پوست را فعال کند که باعث افزایش کشش پوست می شود. بنابراین چین و چروک، خطوط ظریف، لکه های پوستی و علائم روی پوست را کاهش می دهد و باعث می شود که جوانتر شوید.

  1. تحریک سلول های پوست :

یونهای موجود در طلا در تحریک سلول ها ، اعصاب و رگهای بدن شما کمک می کنند. این منجر به بهبود گردش خون می شود. این باعث افزایش متابولیسم سلول های پوست و ترشحات مواد آلوده  شود. طلا می تواند به تحریک سلول ها و پوست سالم کمک کند.

  1. از پیری زودرس پوست می تواند پیشگیری شود :

خشکی پوست می تواند منجر به پیری زودرس شود. استفاده از طلا می تواند خشکی پوست را کاهش داده و به افزایش میزان متابولیسم کمک کند. این باعث می شود پوست از پیری زودرس جلوگیری شود.

  1. طلا می تواند تیرگی را روشن کند :

همانطور که ما ازتاریخ به یاد می آوریم، شایعه شد که یکی از رژیم های زیبایی که کلئوپاترا دنبال شد استفاده از طلا بود. کلئوپاترا هر شب ماسک طلایی را استفاده می کند تا پوست خود را جوان تر، درخشان و زیبا نگه دارد.

 

  1. تخریب کلاژن را کاهش می دهد :

کلاژن به طور طبیعی در بدن شما تولید می شود که بدن را انعطاف پذیر نگه می دارد. این مسئولیت دادن پوست صاف و درخشش مو است. سطح کلاژن در بدن شروع و بعد از ۲۵ سالگی متوقف می شود و این زمانی است که شما تغییراتی را در پوست خود مشاهده می کنید. مراقبت از پوست با روغن طلا می تواند کاهش میزان کلاژن در سلول های پوست شما را کاهش دهد.

  1. خسارت خورشیدی می تواند درمان شود :

همه ما بسیار نگران این هستیم که پوست ما تحت آفتاب سوختگی شود. تولید ملانین یا رنگدانه سیاه در پوست باعث برنزه کردن پوست در معرض نور خورشید است. تولید ملانین در بدن می تواند با استفاده از طلا کاهش یابد.

  1. آلرژی را می توان درمان کرد :

مصری ها معتقد بودند که طلا داراي خواص دارویی است که می تواند در درمان چند بیماری کمک کند. خواص آنتی اکسیدانی موجود در طلا باعث افزایش گردش خون می شود که منجر به کاهش آکنه و سایر آلرژی های پوستی می شود.

  1. التهاب می تواند درمان شود :

گفته می شود که روغن طلا دارای خصوصیات ضد باکتری و ضد التهابی است که به اکسیژن کمک می کند تا به نوبه خود از سلول وارد شود. این به درمان زخم و سایر بیماری های التهابی پوست کمک می کند. همچنین شناخته شده است که پوست شما را جوان سازی کند.

  1. استحکام پوست می تواند افزایش یابد :

پوست زمانی که انعطاف پذیری آن کاهش می یابد یا کاملا از بین می رود، تمایل به سقوط دارد. استفاده از طلا می تواند تجزیه الاستین را کاهش داده و کشش بافت را بازگرداند. این باعث می شود که پوست تضعیف نشود. طلا الاستیسیته پوست را افزایش می دهد و بنابراین آن را قوی و تیره می کند.

  1. درخشش پوست :

طلا در بهبود گردش خون کمک می کند، از این رو به هیدرات کمک می کند و میزان رطوبت پوست را حفظ می کند. ذرات کوچک طلا به پوست نفوذ کرده و باعث تبخیر غنی می شوند. این باعث می شود که پوست سالم، تازه و تابشی باشد.

روغن طلا نه تنها یک پوست زیبا، درخشان و جوان را می دهد، بلکه از بسیاری جهات نیز سودمند است. کاهش دهنده كلاژن، كاهش كشش پوست را تسكين مي دهد، رنگ پوست را روشن مي كند، سلول هاي مرده پوست را ترك مي كند، گردش خون را بهبود مي بخشد و مانع از زايمان زودرس، چروك شدن، برنزه شدن و غيره مي شود.

 

به طور خلاصه، طلا خیلی با ارزش است. شما باید آن را امتحان کنید و به اعتقاد مزایای مراقبت از پوست واقعا ، طلسم  ، شگفت انگیز است.

بایستی خاطر نشان کرد تنها شرکتی که در ایران روغن طلا عرضه میکند شرکت طلا طبیعت می باشد و باعث افتخار است که می تواند به هم وطنان خود خدمت کند .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید .