روغن مورچه و خواص آن

روغن مورچه در درمان مشکلات شنوایی تاثیر بسزایی دارد.همان طور که میدانید صدای مورچه جزء صدا های فرا صوت هست و ما صدای مورچه را نمی شونیم ولی روغن مورچه در درمان شنوایی تاثیر دارد جالب است مگه نه!!! و حالا بریم سراغ خواص و نحوه ی مصرف آن .برای مطالعه در مورد روغن مورچه چیست ؟ می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

از قدیم در طب سنتی ایران و طب کهن برای از بین بردن مو های زائد بدن از روش های مختلفی استفاده میشد که به صورت موقت موهای زائد بدن را از بین می بردند ، پس از آن حکمای طب سنتی به روش بسیار پر کاربردی تری پی بردند و آن هم استفاده از روغن مورچه و تخم مورچه بود که به صورت دائم موهای بدن رو از بین می برد .
از نظر علمی اسید فرمیک باعث قطع فعالیت فولیکول مو می شود ، جالب است بدانید بالاترین خلوص و با کیفیت ترین اسید فرمیک در طبیعت در بدن مورچه یافت میشود که هیچ گونه عوارض جانبی ندارد .

برای اولین بار شرکت طلای طبیعت در سال ۱۳۷۱ تولید به روغن مورچه خالص نموده و تا به امروز هم هیچ جایگزین بهتری یافت نشده که بالا تر از این روش باشد ، و هم اکنون شرکت طلای طبیعت با یرند طلاران به ۵ کشور صادر مینماید ، که در شرکت های آرایشی بهداشتی کرم ها و لوسیون های گوناگونی ساخته میشود .

با شرکت طلای طبیعت همراه باشید تا از خواص روغن های دیگر که روغن های خاص و روغن های کمیاب می باشد آگاه شوید .

  • از بین برنده موهای زائد
  • درمان کننده مشکل شنوایی
  • درمان کننده وزوز گوش

از بین برنده موهای زائد

کافیست ابتدا محل مورد نظر را شستشو نمایید و سپس با تیغ اصلاح نمایید . سپس محل مورد نظر را به مدت ۳الی ۵ دقیقه با روغن مورچه ماساژ داده تا کاملا جذب گردد. .پس از ۲ الی ۳ ساعت بدن خود را با آب ولرم شستشو نمایید. این عمل را طی ۲ الی ۳ هفته و روزی ۲ مرتبه انجام دهید .

حتما بخوانید: روغن مورچه برای نوزاد

درمان کننده مشکل شنوایی

کافیست ۱ الی ۲ قطره از روغن مورچه را داخل سوراخ های گوش بچکانید و سپس استراحت نمایید.

درمان کننده وزوز گوش

کافیست ۱ الی ۲ قطره از روغن مورچه را داخل سوراخ های گوش بچکانید و سپس استراحت نمایید .

برای پی بردن بیشتر به  خاصیت های روغن مورچه پیشنهاد می دهیم به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.